Powiatowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w tenisa stołowego

2024-03-12 Aktualności

W sobotę 9 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej przy Szkole Podstawowej we Frampolu odbył się I Powiatowy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Tenisa Stołowego.

W zawodach udział wzięło 25 chłopców i 5 dziewcząt z 7 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (Majdan Stary, Dąbrowica, Pisklaki, Sól, Smólsko Duże, Teodorówka, Potok Górny).

Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach. W rywalizacji dziewcząt podium zdobyły: I miejsce – MDP Teodorówka, II miejsce – MDP Teodorówka, III miejsce – MDP Smólsko Duże. W kategorii chłopców podium przedstawiało się następująco: I miejsce – MDP Smólsko Duże, II miejsce – MDP Dąbrowica, III miejsce MDP Majdan Stary. Na zwycięzców czekały ciekawe nagrody.

Swoją obecnością zawody uświetnili Starosta Biłgorajski – Andrzej Szarlip, Burmistrz Frampola – Józef Rudy, Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Biłgoraju – mł bryg. Tomasz Kozioł oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Biłgoraju – Jan Małysza.

Organizatorami imprezy byli członkowie OSP i MDP w Teodorówce. Należą im się i wielkie podziękowania i szacunek za zaangażowanie i sprawne w przygotowanie imprezy, która miejmy nadzieję będzie imprezą cykliczną.


Opublikowano przez: Michał Kwieciński

Data publikacji: 2024-03-12

Data aktualizacji: 2024-03-12

Kategorie: Aktualności


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także