Kontakt

Urząd Miejski we Frampolu
23-440 Frampol, ul. Radzięcka 8,
tel. 084 685-75-09, 084 685-74-01,
fax. 084 685-75-63

e-mail: umframpol@frampol.pl
BIP Gminy Frampol: www.frampol.bip.lublin.pl
Elektroniczna Skrzynka Podawcza: https://frampol.skrzynkapodawcza.pl

Godziny pracy:

  • poniedziałek 7:30 – 15:30
  • wtorek 7:30 – 15:30,
  • środa 7:30- 15:30,
  • czwartek 7:30 – 15:30,
  • piątek 7:30 – 15:30.

Pracownicy Urzędu

Burmistrz Frampola — mgr Józef Rudy
Budynek Urzędu Miejskiego, pokój nr 2, telefon 84 677 59 05, wewnętrzny 303, e-mail: umframpol@frampol.pl

Sekretarz Gminy — mgr Anna Ruszczak
pokój nr 3, telefon 84 677 59 03, wewnętrzny 304, e-mail: aruszczak@frampol.pl

Referat Finansowy

Skarbnik Gminy — mgr Tomasz Kurasiewicz, Budynek Urzędu Miejskiego,
pokój nr 4, telefon 84 677 59 06, wewnętrzny 305, e-mail: tkurasiewicz@frampol.pl

W skład referatu wchodzą:

  • Jolanta Oleszek — Inspektor ds. księgowości budżetowej,
    pokój nr 6, telefon 84 677 59 12, wewnętrzny 306, e-mail: joleszek@frampol.pl
  • Krystyna Zaremba — Inspektor ds. księgowości budżetowej,
    pokój nr 6, telefon 84 677 59 14, wewnętrzny 307, e-mail: kzaremba@frampol.pl
  • mgr Dorota Kowalik — Podinspektor ds. Księgowości budżetowej,
    pokój nr 6, telefon 84 677 59 12, wewnętrzny 306, e-mail: dkowalik@frampol.pl

Referat Podatków i Opłat Lokalnych

  • mgr Anna Jasińska — Kierownik Referatu Podatków i Opłat Lokalnych.
    pokój nr 9, telefon 84 677 59 10, wewnętrzny 308, e-mail: ajasinska@frampol.pl
  • mgr Marta Bielak — Podinspektor ds. wymiaru podatków, opłat i księgowości podatkowej,
    pokój nr 5, telefon 84 677 59 07, wewnętrzny 309, e-mail: mbielak@frampol.pl
  • mgr Beata Grzywna — Inspektor ds. wymiaru podatków, opłat i księgowości podatkowej,
    pokój nr 5, telefon 84 677 59 07, wewnętrzny 309, e-mail: bgrzywna@frampol.pl
  • mgr Monika Zalewa — Podinspektor ds. wymiaru podatków, opłat i księgowości podatkowej,
    pokój nr 5, telefon 84 677 59 02, wewnętrzny 310, e-mail: mzalewa@frampol.pl
  • mgr Iwona Wasilik – Referent ds. windykacji,
    pokój nr 5, telefon 84 677 59 02, wewnętrzny 310, e-mail: iwasilik@frampol.pl

Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich

  • mgr Beata Sawa — Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Obywatelskich,
    pokój nr 16, telefon 84 677 59 25 wewnętrzny 312, e-mail: bsawa@frampol.pl
  • mgr Marta Jarosz — Podinspektor ds. kultury, sportu, zdrowia,
    pokój nr 17, telefon 84 677 59 23, wewnętrzny 314, e-mail: mjarosz@frampol.pl
  • mgr Barbara Pyda — Sekretarka,
    pokój nr 1, telefon 84 677 59 01, wewnętrzny 302, e-mail: umframpol@frampol.pl
  • Michał Kwieciński — Inspektor ds. wojskowych, zarządzania kryzysowego i promocji,
    pokój nr 14, telefon 84 677 59 11, wewnętrzny 319, e-mail: mkwiecinski@frampol.pl
  • mgr Monika Książek- Podinspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych,
    pokój nr 17, telefon 84 677 59 24, wewnętrzny 313, e-mail: mksiazek@frampol.pl

Urząd Stanu Cywilnego

  • mgr Anna Ruszczak — Kierownik USC,
    pokój nr 3, telefon 84 677 59 12, wewnętrzny 304, e-mail: aruszczak@frampol.pl
  • mgr Beata Sawa – Z-ca Kierownik USC,
    pokój nr 16, telefon 84 677 59 25 wewnętrzny 312, e-mail: bsawa@frampol.pl

Stanowisko ds. biura rady

  • Elżbieta Sierka — Inspektor ds. biura rady i kontroli,
    pokój nr 10,  telefon 84 677 59 08, wewnętrzny 315, e-mail: esierka@frampol.pl

Stanowisko ds. Informatyki

  • mgr Maciej Goral
    pokój nr 14, telefon wewnętrzny 324, e-mail: mgoral@frampol.pl

Wieloosobowe stanowisko ds. Ochorny Środowiska i Gospodarki Odpadami

  • mgr Agnieszka Goral — Inspektor ds. ochrony środowiska i rolnictwa,
    pokój nr 12, telefon 84 677 59 19, wewnętrzny 321, e-mail: agoral@frampol.pl
  • mgr Agnieszka Oszust-Badach — Inspektor ds. gospodarki odpadami,
    pokój nr 12, telefon 84 677 59 17, wewnętrzny 320, e-mail: aoszust@frampol.pl

Referat Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Inwestycji

  • mgr Joanna Futyma — Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Inwestycji,
    pokój nr 2.19, telefon 84 677 59 21, wewnętrzny 316, e-mail: jfutyma@frampol.pl
  • mgr Arkadiusz Smalczewski — w zastępstwie Inspektora ds. mienia i gospodarki nieruchomościami,
    pokój nr 2.17, telefon 84 677 59 22, wewnętrzny 317, e-mail: asmalczewski@frampol.pl
  • mgr inż. Agata Łubiarz — Inspektor ds.inwestycji, zamówień publicznych i budownictwa,
    pokój nr 2.18, telefon 84 677 59 26,  wewnętrzny 318, e-mail: alubiarz@frampol.pl
  • mgr inż. Krzysztof Badach — Inspektor ds.dróg gminnych,
    pokój nr 2.17, telefon 84 677 59 22, wewnętrzny 317, e-mail: kbadach@frampol.pl
  • mgr Sylwia Sokołowska — Inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych i rozwoju,
    pokój nr 2.18, telefon 84 677 59 26, wewnętrzny 318e-mail: ssokolowska@frampol.pl

Referat Oświaty

  • mgr Barbara Małek — Kierownik Referatu Oświaty,
  • Maria Wasilik — Podinspektor ds. księgowości,
  • mgr Małgorzata Dyl – Inspektor ds. Księgowości,

Radca Prawny

  • mgr Szymon Batkowski — Radca Prawny

Opublikowano przez: admin

Data publikacji: 2022-06-03

Data aktualizacji: 2022-08-30


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

  • 107,6 km2
    powierzchni
  • 6200
    ludność
  • 16
    miejscowości
  • 300
    lat historii

Zobacz także