Nowy kierownik Zakładu Gospodarki Komunalnej we Frampolu

2023-04-20 Aktualności

W dniu 20 kwietnia 2023 roku Burmistrz Frampola Józef Rudy podpisał i wręczył umowę o pracę nowemu kierownikowi Zakładu Gospodarki Komunalnej we Frampolu Panu Edwardowi Polakowi, który wygrał nabór na ww. stanowisko.

Nabór został ogłoszony w związku z przejściem na emeryturę poprzedniego kierownika Pana Ryszarda Papierza, który zarządzał ZGK od 1992 roku czyli przez 31 lat.

Pan Edward zdobył tytuł magistra inżyniera na Politechnice Warszawskiej, Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych. Ma bardzo bogate doświadczenie, które pozwoli mu na rzetelne wykonywanie obowiązków. Pracował m.in. jako Inspektor ds. pozyskiwania środków zewnętrznych i rozwoju w Urzędzie Miejskim we Frampolu, Dyrektor Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy, jak również pełnił funkcję Wójta Gminy Radecznica.

Przed nowym kierownikiem wiele nowych wyzwań i zadań. Życzymy powodzenia oraz satysfakcji z pełnienia nowej funkcji.

 


Opublikowano przez: Justyna Badach

Data publikacji: 2023-04-20

Data aktualizacji: 2023-04-20

Kategorie: Aktualności


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także