Niezwykły Dzień Dziecka w Zespole Szkół we Frampolu

2023-06-06 Aktualności

1 czerwca 2023 roku w Zespole Szkół Samorządowych we Frampolu odbyło się niezwykłe wydarzenie.

Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele oraz pracownicy szkoły zamienili się w postacie z bajek i zaprezentowali wyjątkową historię. Dzieci oraz rodzice mogli zobaczyć m.in.: Smurfy, Gargamela, Kopciuszka, Królewnę Śnieżkę, Czerwonego Kaptura oraz wiele innych bardziej i mniej znanych bohaterów, których łączył jeden cel: poszukiwanie żony dla księcia. Kreatywne i innowacyjne podejście zaowocowało aplauzem oraz uśmiechem na każdej twarzy.

Po występach, dzieci z przedszkola udały się na dmuchańce, a starsze wraz z rodzicami zmagały się w zawodach sportowych.

To niecodzienne wydarzenie uświetnili również Pani Poseł na Sejm Beata Strzałka i Burmistrz Frampola, którzy skierowali kilka słów do dzieci oraz przekazali słodycze.


Opublikowano przez: Justyna Badach

Data publikacji: 2023-06-06

Data aktualizacji: 2023-06-06

Kategorie: Aktualności


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także