Letnia Senioriada Sportowa 2023

2023-07-05 Aktualności

W sobotę 1 lipca 2023 roku w hali sportowej prze Samorządowym Zespole Szkół we Frampolu odbyła się Letnia Senioriada Sportowa.  Wydarzenie zorganizowane było przez Klub Seniora „Kwiaty Jesieni”, który prężnie działa na terenie Gminy Frampol.

Oprócz miejscowego klubu udział wzięli również przedstawiciele Stowarzyszenia „Senior na czasie” z Kraśnika oraz Klub Aktywnych Ruchowo „Rekreo-Styl” Janów Lubelski, który był zwycięzcą Senioriady.

Celem wydarzenia było zachęcenie osób po 60. roku życia do aktywności fizycznej i psychicznej, realizacji swych pasji, wychodzenia z domu oraz szukania towarzystwa

Seniorzy brali udział w konkurencjach sportowych, takich jak: rzut lotką do tarczy, strzał piłką do bramki, tor przeszkód, strong senior, serwowanie na odległość, rzut piłką do kosza.

Każdy klub reprezentowały 5-osobowe drużyny.

Sędzią oraz koordynatorem był Paweł Kołodziej Dyrektor SZS we Frampolu wraz z Zenonem Tchórzewskim.

Zadania sportowe wykonywane były z wielkim zaangażowaniem oraz przy głośnym dopingu.

Nagrody, puchary i dyplomy wręczali: Agnieszka Goral – Zastępca Burmistrza Frampola, Lech Kaczor – Przewodniczący Rady Miejskiej we Frampolu oraz Tomasz Kurasiewicz – Skarbnik Gminy Frampol.

Po zmaganiach sportowych wszystkich gości zaproszono na poczęstunek i część artystyczno-rozrywkową.

Projekt został zrealizowany dzięki firmie Model Group Polska.


Opublikowano przez: Justyna Badach

Data publikacji: 2023-07-05

Data aktualizacji: 2023-07-05

Kategorie: Aktualności


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także