Koncert Kolęd we Frampolu

2024-01-30 Aktualności

W ostatnią niedziele stycznia 2024 roku, na zakończenie okresu świątecznego we Frampolu odbył się Gminny Koncert Kolęd. Wydarzenie zorganizowane przez MGOK było wspaniałą okazją by po raz ostatni posłuchać, ponucić lub pośpiewać kolędy i pastorałki.

Na scenie wystąpili:
Grupy taneczne Mini Twist I & Mini Twist II

Solistki Studia Piosenki ( Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Woli Radzięckiej)

Chór Parafii pw. Św. Jana Nepomucena i MGOK Frampol

Dziecięcy chórek „Na Ludową Nutę”

Zespół Wokalny „GOSPA” z Karolówki

Świąteczną atmosferę wprowadzały również wystawione ozdoby, które zostały wykonane przez działającą w MGOK grupę z rękodzieła.

Lokalny samorząd reprezentowała Agnieszka Goral – Zastępca Burmistrza Frampola oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Lech Kaczor.

W tym dniu z inicjatywy MGOK oraz Biblioteki Publicznej Frampol włączył się również do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze prowadzili zbiórkę pieniędzy na ulicach miasta. Zebrano 4703,03 zł co jest rekordową kwotą we Frampolu.


Opublikowano przez: Justyna Badach

Data publikacji: 2024-01-30

Data aktualizacji: 2024-01-30

Kategorie: Aktualności


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także