Widok na uczniów stojących przed publicznością

Już wakacje!

2022-06-24 Aktualności Edukacja

Dobiegł końca rok szkolny 2021/2022. Jak w całym kraju, tak i w szkołach naszej gminy odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego. Samorząd gminy reprezentowali: Burmistrz Frampola – Józef Rudy i Skarbnik Gminy – Tomasz Kurasiewicz w Samorządowym Zespole Szkolnym we Frampolu, Sekretarz Gminy – Anna Ruszczak w Szkole Podstawowej w Woli Radzieckiej oraz Kierownik Referatu Oświaty – Barbara Małek w Szkole Podstawowej w Radzięcinie.

Po roku wytężonej pracy najlepsi uczniowie z rąk Dyrektorów otrzymali nagrody i wyróżnienia oraz życzenia dalszych sukcesów i realizowania swoich pasji. Najmilej żegnano ósmoklasistów, którzy zakończyli edukację na etapie szkoły podstawowej i od nowego roku będą uczęszczać do swoich wymarzonych szkół ponadpodstawowych, aby tam zdobywać wiedzę do realizacji swoich planów.

Podziękowania należą się również wszystkim nauczycielom i wychowawcom za przekazaną wiedzę i kształtowanie postaw uczniów.

Rodzicom gratulujemy sukcesów edukacyjnych i wychowawczych dzieci.

Pracownikom szkoły dziękujemy za zaangażowanie w pracy.

Wszystkim życzymy odpoczynku, który pozwoli na wytchnienie od codziennych obowiązków. Rozpoczynające się wakacje niech będą okazją pielęgnowania swoich zainteresowań, pasji i relacji z bliskimi. Spokojnych i bezpiecznych wakacji.


Opublikowano przez: admin

Data publikacji: 2022-06-24

Data aktualizacji: 2022-08-16

Kategorie: Aktualności Edukacja


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także