Jasełka w Teodorówce

2023-12-22 Aktualności

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Teodorówce  po raz kolejny wprawili w zachwyt publiczność, która w czwartkowe popołudnie (21 grudnia) bardzo licznie zebrała się w Centrum Integracji Społecznej w Teodorówce. Rodzice oraz zaproszenie goście, wśród których znalazła się Pani Wiceburmistrz Frampola, Ksiądz Proboszcz oraz okoliczni mieszkańcy, mogli obejrzeć przygotowane przez uczniów pod kierunkiem Pani Elżbiety Pintal jasełka.

 Tegoroczne przedstawienie nosiło tytuł „Bóg się rodzi..:”. Całość tego niezwykłego widowiska uświetniły znane wszystkim kolędy i pastorałki. Młodzi artyści okazali się świetnymi aktorami, zaimponowali swobodą poruszania się po scenie i urzekli śpiewem. Wspaniale prezentowali się w strojach przygotowanych specjalnie na ten występ. Niesamowite dekoracje przygotowała własnoręcznie Pani Joanna Pastucha.

O tym, że jasełka naprawdę się podobały świadczyły gorące i huczne brawa, którymi widzowie nagrodzili wykonawców. Wielogodzinne próby  zaowocowały ogromnym sukcesem.

Gratulujemy młodym artystom talentu oraz zaangażowania.


Opublikowano przez: Justyna Badach

Data publikacji: 2023-12-22

Data aktualizacji: 2023-12-22

Kategorie: Aktualności


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także