Gminy Powiatu Biłgorajskiego dla rozwoju gospodarczego

2022-07-04 Urząd

Szanowni Państwo,

Pięć gmin powiatu biłgorajskiego Pięć gmin powiatu biłgorajskiego (Miasto Biłgoraj, Gmina Biłgoraj, Gmina Frampol, Gmina Księżpol i Gmina Tarnogród) powołało do życia Partnerstwo „Gminy Powiatu Biłgorajskiego dla rozwoju gospodarczego”. W ramach partnerstwa przygotowany zostanie dokument strategiczny istotny z punktu widzenia polityki rozwoju i polityki spójności, obejmujący wszystkie gminy Partnerstwa, a tym samym dający podstawy do ubiegania się gminom o środki zewnętrzne, w tym unijne w nowej perspektywie finansowej 2021 – 2027.

Obecnie jesteśmy na etapie przeprowadzania diagnozy obszaru partnerstwa niezbędnej do opracowania strategii rozwoju tego partnerstwa.

To dobry moment, żeby poznać Państwa opinie o miejscu, w którym żyjecie – o jakości świadczonych usług publicznych i Państwa potrzebach jako mieszkańcach Gminy Frampol.

Uzyskane odpowiedzi pozwolą nam lepiej zaplanować naszą wspólną przyszłość.

Poniżej znajduje się link do anonimowej ankiety. Jej wypełnienie zajmie Państwu nie więcej niż 5 minut, a nam pozwoli lepiej zrozumieć Państwa potrzeby.

Link do ankiety będzie dostępny w dniach od 17 czerwca 2022 roku do 6 lipca 2022 roku.

https://zmp-ankiety.pl/ankieta.php?id=vrzqjrjlv7czj7gz8veivpr0

 

W imieniu Rady Partnerstwa Józef Rudy- Burmistrz Frampola


Opublikowano przez: admin

Data publikacji: 2022-07-04

Data aktualizacji: 2022-08-16

Kategorie: Urząd


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także