Film uczniów z Woli Radzięckiej najlepszy w Polsce

2024-05-28 Aktualności

W ramach realizacji „Projektu z ZUS” uczniowie SP w Woli Radzięckiej wykonali pracę uświadamiającą, że ubezpieczenia społeczne są ważne. Film pt. „Bądź na bieżąco” autorstwa Katarzyny Marzec i Weroniki Bielak z klasy IV oraz Piotra Grzywny i Szymona Bryły z klasy VI zwyciężył w etapie wojewódzkim konkursu.

Wielką niespodzianką dla uczniów było zwycięstwo w etapie centralnym konkursu.  

Jak przekazują organizatorzy –  „W tegorocznej odsłonie konkursu „Projekt z ZUS” na najlepszą pracę wyjaśniającą, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne, walczyło kilkuset uczniów szkół podstawowych z całej Polski. Do finału zakwalifikowało się 40 prac. (…) Uczniowie znakomicie wywiązali się z zadania konkursowego. Prace, które wykonali, są pod każdym względem wyjątkowe. Pokazują, że młodzież doskonale rozumie, czemu służą ubezpieczenia społeczne”.

Po przeanalizowaniu najlepszych prac, jury powołane przez pana Zbigniewa Derdziuka – prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, postanowiło przyznać uczniom I miejsce.

Serdecznie gratulujemy Kasi, Weronice, Piotrkowi i Szymonowi sukcesu.


Opublikowano przez: Justyna Badach

Data publikacji: 2024-05-28

Data aktualizacji: 2024-05-28

Kategorie: Aktualności


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także