Anna Oleszczak – Karp Dyrektorem Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury we Frampolu

2022-08-16 Kultura

Pani Anna Oleszczak -Karp od lipca ubiegłego roku pełniła obowiązki dyrektora MGOK we Frampolu, po tym, jak na emeryturę przeszedł poprzedni dyrektor Kazimierz Oszust. Teraz wygrała konkurs na to stanowisko i w dniu dzisiejszym otrzymała z rąk Burmistrza Frampola powołanie na Dyrektora Miejsko -Gminnego Ośrodka Kultury we Frampolu.

Pani dyrektor z tutejszą jednostką kultury jest związana od 2014 roku pracując jako instruktor ds. tańca, a następnie organizator imprez kulturalnych w MGOK Frampol.

Jest absolwentką UMCS w Lublinie na kierunku: kulturoznawstwo oraz Wydziału Artystycznego, Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Jej pasją jest taniec, tańczy w Grupie Folklorystycznej „Pokolenia” działającej przy Biłgorajskim Centrum Kultury. Pani Dyrektor życzymy wszelkich sukcesów zawodowych, dużo sił i zdrowia.

Dyrektor MGOK - Pani Anna Oleszczak-Karp


Opublikowano przez: admin

Data publikacji: 2022-08-16

Data aktualizacji: 2022-08-16

Kategorie: Kultura


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także