15-lecie Klubu Seniora we Frampolu

2023-09-25 Aktualności

W sobotę 23 września 2023 r. Jubileusz 15 – lecia działalności świętował Klub Seniora „Kwiaty Jesieni”. Klub zrzesza seniorów z całej gminy, którzy chcą razem i aktywnie spędzić wolny czas. Od 15 lat chór klubu uświetnia uroczystości gminne, a niekiedy również powiatowe i wojewódzkie. Członkowie klubu organizują zawody sportowe w ramach integracji z podobnymi organizacjami z terenu innych gmin.

„Kwiaty Jesieni” działają od 2008 roku. Klub liczy 28 członków, a jego prezesem jest Zofia Dubiel.

Na uroczyste obchody przybyli wszyscy członkowie i sympatycy Klubu Seniora. Gratulacje złożyli przedstawiciele władz samorządowych na czele ze Starostą Biłgorajskim oraz Burmistrzem Frampola. Nie zabrakło również artystycznych prezentacji gospodarzy i gości m.in. kluby seniora z Biłgoraja i Kraśnika.  Uroczystość zakończyły tańce i zabawa.

Foto: bilgoraj.com.pl


Opublikowano przez: Justyna Badach

Data publikacji: 2023-09-25

Data aktualizacji: 2023-09-25

Kategorie: Aktualności


Poznaj gminę Frampol

Frampol położony jest na pograniczu Roztocza Zachodniego i Równiny Biłgorajskiej. Północno-wschodnia i wschodnia część obszarów gminy stanowi fragment Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego, a południowa strefę ochronną Lasów Janowskich. Urozmaiconą rzeźbę terenu wieńczy dolina rzeki Białej Łady.

 • 107,6 km2
  powierzchni
 • 6200
  ludność
 • 16
  miejscowości
 • 300
  lat historii

Zobacz także